سفر های سیاحتی

Home / سفر های سیاحتی

سفرهای سیاحتی

اگر به منظور سیاحت با فرست کلاس سفر میکنید، باید بدانید که سفر شما با کسب تجربهای جدید همراه خواهد بود. در این سفر همه چیز برای شما و فقط برای شما تهیه شده است.

پرواز اختصاصی، ترانسفر اختصاصی برای شما و نه برای جمع کثیری از مسافران، اقامت در ویلا یا سوئیتهای ویژه به گونهای که همه امکانات در اختیار شما باشد. البته توصیه میشود برای اختصاصی بودن بیشتر مکان اقامت، از ویلاهای اختصاصی استفاده کنید تا امکانات مکان اقامت، مانند استخر و فضای استراحت فقط در اختیار شما باشد. در این گونه ویلاها میتوانید از خدمات ارائه شده توسط آشپزهای حرفهای ما استفاده کنید یا اینکه وعدههای غذایی خود را هرگاه که مایل بودید در بهترین رستورانهای منطقه اقامت خود صرف کنید. یا می توانید با اقامت در ویلاها و سوئیت‏های هتل‏های پنج ستاره از امکانات Ultra all inclusive استفاده نمائید.

در اختیار داشتن راهنمای اختصاصی به گونهای که اطلاعات و امکانات گشتهای روزانه را در اختیار شما قرار دهد، انتخاب مقصد گردش و ساعت رفت و برگشت کاملاً در اختیار شماست. لیستی از راهنمایان حرفهای آشنا با مقصد مورد نظر در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بنا بر نیاز از راهنمای حرفهای گردشگری تا اساتید دانشگاه برای کسب اطلاعات و دانش خاص استفاده نمایید. همچنین اتومبیل اختصاصی برای رفت وآمد به مقاصد مورد نظر شما وجود خواهد داشت. امکاناتی نظیر کشتی اختصاصی، جت اسکی اختصاصی و هرآنچه که برای ویژه نمودن گشتها لازم است در اختیار شما قرار خواهد گرفت.